Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż od dnia 15 czerwca 2020 roku rozpoczynamy wstępną rekrutację na 6 (szóstą) edycję studiów podyplomowych pod nazwą BIM – Technologie Cyfrowe w Architekturze i Budownictwie. Wszelkie informacje organizacyjne związane z rekrutacją znajdują się na naszej stronie www.bim.pk.edu.pl. Zachęcamy do wypełnienia karty zgłoszeniowej i przesłania jej na adres e-mail: bim@pk.edu.pl

Zgodnie z przyjętymi standardami, absolwenci naszych studiów otrzymują Dyplom Ukończenia Studiów Podyplomowych Politechniki Krakowskiej oraz Certyfikat firmy Autodesk. Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzimy w małych grupach maksymalnie 15 osobowych.

W roku akademickim 2020/2021 planujemy prowadzić zajęcia na dwóch kierunkach. Realizujemy program dla osób od poziomu początkowego oraz dla poziomu zaawansowanego.

Pragniemy poinformować, iż jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć stacjonarnie oraz w trybie nauki „zdalnej – on-line”, która jest/może być związana z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Zespół pracowników PK BIM